CANYON SET-W20 EN/HU Keyboard+Mouse Velvet Wireless Black

9 963,92 ₸
- В наличии
- Код: CNS-HSETW02-HU
+7 (778) 172-00-05
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Wireless combo set Velvet tread – keyboard and mouse
SET-W20 (HU layout)
An incredibly convenient set that embodies all the latest trends in the production of high-quality PC accessories! The set includes a wireless keyboard and mouse, both perfectly compatible with Windows and Mac OS. The stable wireless connection allows you to work up to 10 meters away. The power-saving technology significantly extends the battery life. The keyboard features help you work comfortably without disturbing others due to its ergonomic design, classic form factor with a numeric pad, silent low-force key switches, and 13 multimedia functions. The wireless mouse is equally comfortable for the right and left hands, covered with durable, pleasant-touch material. Great assistants for those who want to be productive and distraction-free!
Features:
Wireless keyboard:
Connection: 2.4GHz wireless
Number of keys: 104
Silent keys
Key lifespan: up to 10 million clicks
Working distance up to 10 m (in open space)
Energy saving technology
Windows / Mac OS compatible
Wireless mouse:
1200 DPI
Number of keys: 3
Energy saving technology
Windows / Mac OS compatible
Accessories included: one receiver for both devices, batteries
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Canyon |
| Пользовательские характеристики | |
| attr_ean_код | 5291485007379 |
| attr_included_documentation | Quick Start Guide<br/>Warranty Card |
| attr_number_of_multimedia_functions | 8 |
| attr_pointing_device_connection_type | Wireless |
| attr_profile | Standard |
| attr_аксессуары_в_комплекте | Receiver <br/>Батареи |
| attr_вес_брутто_единицы_товара_кг | 0.645 кг |
| attr_вес_коробки_брутто_кг | 13.4 кг |
| attr_вес_коробки_кг | 13.4 кг |
| attr_вес_нетто_картонной_упаковки | 0.135 кг |
| attr_вес_нетто_пластиковой_упаковки | 0 кг |
| attr_вес_товара_без_упаковки_нетто_кг | 0.51 кг |
| attr_вес_товара_с_упаковкой_брутто_кг | 0.645 кг |
| attr_высота_коробки_мм | 325 мм |
| attr_высота_мм | 17.5 мм |
| attr_высота_упаковки_мм | 147 мм |
| attr_гарантийный_срок_месяц | 24 мес. |
| attr_гарантия_товары_подлежат_возврату | Да |
| attr_глубина_коробки_мм | 543 мм |
| attr_глубина_мм | 442 мм |
| attr_глубина_упаковки_мм | 528 мм |
| attr_жизненный_цикл | 10000000 Циклов |
| attr_интерфейс | RF |
| attr_количество_батарей_в_комплекте | 2 |
| attr_количество_клавиш | 104 |
| attr_количество_коробок_на_поддоне_авиа_шт | 16 |
| attr_количество_коробок_на_поддоне_морской_шт | 24 |
| attr_количество_упаковок_на_паллете_по_морю_шт | 480 |
| attr_количество_упаковок_на_паллете_самолетом_шт | 320 |
| attr_коммерческое_название | CANYON SET-W20 EN/HU Keyboard+Mouse Velvet Wireless Black |
| attr_критерий_оценки_гарантии | Серийный номер |
| attr_локализация | Венгерский |
| attr_маркетинговое_название | SET-W20 |
| attr_необходимое_количество_батарей | 2 |
| attr_поддерживает_классификацию_типов_аккумуляторов | AA/AAA |
| attr_подсветка | Нет |
| attr_размеры_поддона_авиа_см | 960x1450x974 мм |
| attr_размеры_поддона_морской_см | 880x2100x1080 мм |
| attr_размеры_цветной_коробки_мм | 42x147x528 мм |
| attr_размещение_устройства | Внешний |
| attr_разрешение_при_движении | 1200 Точек на дюйм |
| attr_совместимые_платформы | Mac OS <br/>Windows |
| attr_совместимые_устройства | PC<br/>Mac |
| attr_технология_аккумулятора | Щелочные |
| attr_технология_подключения | Беспроводное |
| attr_технология_указательного_устройства | Оптический |
| attr_тип_клавиш | Мембранное |
| attr_тип_указательного_устройства | Мышь |
| attr_тип_упаковки | Розничная продажа |
| attr_упаковок_в_коробке | 20 |
| attr_форм_фактор | Полноразмерная |
| attr_характеристики_клавиатуры | Silent keys <br/>Energy saving technology |
| attr_цвет | Чёрный |
| attr_ширина_коробки_мм | 453 мм |
| attr_ширина_мм | 142 мм |
| attr_ширина_упаковки_мм | 42 мм |
| attr_штук_в_упаковке | 1 |
| ean | 5291485007379 |
| group_name | Клавиатура (Box) |
| product_category | Клавиатуры/Мыши |
| product_type | Клавиатура (Box) |
| vendor_id | 170105 |
| warranty_term | 24 |
- Цена: 9 963,92 ₸


