CANYON headset Darkless GH-9A Black

11 745,22 ₸
- В наличии
- Код: CND-SGHS9A
+7 (778) 172-00-05
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
RGB gaming headset Darkless GH-9A
Light 'em up with the all-new Canyon Gaming headset – Darkless GH-9A!
The high-precision 50mm speaker drivers deliver a vivid sound field, so you'll feel right in the middle of the action. Thanks to the comfortable headband and luxurious ear cushions, you can wear them for hours without any discomfort. Volume wheel control allows tactile adjustment with no distraction from the game.
Hold on, we're just getting there. Canyon Darkless features an eye-catching RGB backlight of the headset that goes across the headband, too. You'll dispel any darkness, we can give you that! And with its omnidirectional microphone on a flexible gooseneck, you'll be able to communicate clearly with your teammates and coordinate your strategies like a pro.
So why settle for the mediocrity of other headsets? Upgrade to Canyon Darkless gaming headset today and experience the battle like never before!
Features:
High-precision 50mm drivers
Elastic headband
Flexible microphone
High quality soft ear cushion
Volume wheel control
Headband & earphone RGB backlight
Microphone LED indicator
2m cable, USB-A & 3.5mm
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Canyon |
| Тип разъема | USB |
| Пользовательские характеристики | |
| attr_active_noise_cancellation | Нет |
| attr_ean_код | 5291485010454 |
| attr_included_documentation | Quick Start Guide<br/>Warranty Card |
| attr_usb | 1 (USB Тип A) |
| attr_аудиоинтерфейс | 1 (Миниджек 3,5 мм) |
| attr_вес_коробки_брутто_кг | 10.5 кг |
| attr_вес_нетто_картонной_упаковки | 0.208 кг |
| attr_вес_нетто_пластиковой_упаковки | 0 кг |
| attr_вес_товара_без_упаковки_нетто_кг | 0.347 кг |
| attr_вес_товара_с_упаковкой_брутто_кг | 0.555 кг |
| attr_высота_коробки_мм | 450 мм |
| attr_высота_упаковки_мм | 252 мм |
| attr_гарантийный_срок_месяц | 24 мес. |
| attr_гарантия_товары_подлежат_возврату | Да |
| attr_глубина_коробки_мм | 546 мм |
| attr_глубина_упаковки_мм | 210 мм |
| attr_длина_кабеля | 2 м |
| attr_количество_коробок_на_поддоне_авиа_шт | 12 |
| attr_количество_коробок_на_поддоне_морской_шт | 16 |
| attr_количество_упаковок_на_паллете_по_морю_шт | 256 |
| attr_количество_упаковок_на_паллете_самолетом_шт | 192 |
| attr_коммерческое_название | CANYON headset Darkless GH-9A Black |
| attr_критерий_оценки_гарантии | Серийный номер |
| attr_маркетинговое_название | GH-9A |
| attr_номинальный_вес | 0.28 кг |
| attr_особенности | RGB Wired |
| attr_предназначение | Мобильный телефон <br/>ПК для мультимедиа <br/>Планшетный ПК |
| attr_размер_излучателя | 50 мм |
| attr_размеры_поддона_авиа_см | 1102x920x1488 мм |
| attr_размеры_поддона_морской_см | 1102x920x1934 мм |
| attr_режим_аудиовыхода | Стерео |
| attr_системные_компоненты | 2 колонки |
| attr_технология_подключения | Проводное |
| attr_тип_аудиосистемы | Гарнитура |
| attr_тип_крепления | Оголовье (наушников) |
| attr_тип_упаковки | Розничная продажа |
| attr_упаковок_в_коробке | 16 |
| attr_форм_фактор | Полный размер (наушники накладные) |
| attr_цвет | Чёрный |
| attr_частотная_характеристика_микрофона | 20Hz - 20kHz |
| attr_ширина_коробки_мм | 467 мм |
| attr_ширина_упаковки_мм | 110 мм |
| attr_штук_в_упаковке | 1 |
| ean | 5291485010454 |
| group_name | Игровая гарнитура |
| product_category | Товары для геймеров |
| product_type | Игровая гарнитура |
| vendor_id | 170105 |
| warranty_term | 24 |
- Цена: 11 745,22 ₸





